Вашиот партнер за прицврстување за прицврстување во Кина
  • sns01
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns02

Контактирајте не

Контактирајте не

Мило ми е што те запознав! Ве молиме оставете ги вашите информации за контакт, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа

xxxc

Здраво пријатели!

Ве молиме пишете ни и ќе ве контактираме во рок од 24 часа. Ако ви треба инстант одговор, контактирајте не преку WhatsApp или WeChat: + 86-18333131076.

ПОСЕТИ НЕ

Добредојдовте да ја посетите нашата компанија и фабрика!

Бр.18 Хуитонг Шангду, патот Ренмин, Хебеи, Кина

ПОВИКИ НЕ

Контактирајте не преку Whatsapp или Wechat.

+ 86-18333131076

Е-пошта нас

Достапно 7 * 24 часа. Со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе!

ДОДАЈ ВЕЧАТ

wechat