Вашиот партнер за прицврстување за прицврстување во Кина
 • sns01
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • sns02
Seeking a good supplier?

нашата компанија

Дали барате кинески партнер за снабдување на прицврстувачи?

Ние сме производители на системи за фиксирање во челик, месинг, најлон и хемиски сидра за хардвер, алати, градежништво, индустрија, водовод и греење и DIY. Ние обезбедуваме различни видови на стандардни производи за прицврстување според DIN, ANSI, ISO, BS, JIS и нестандардни прилагодени сврзувачки елементи на цртеж и примероци. Вклучувајќи завртки, завртки, фитинзи за јажиња и жици, навртки, подлошки, делови за печат, собрани делови, иглички и делови од метал.

 

Нашите карактеристики се искуство, технологија и квалитет.

● Повеќе од 10 години искуство во R&D и производство

● Силниот тим за истражување и развој и строгиот систем за КК го обезбедуваат квалитетот

● Помала од 0,3% стапка на неуспех на производот

● 1-годишна гаранција и најдобра услуга по продажбата поддржана од нашиот тим

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

6 причини да ја избереме нашата услуга

Ние ќе бидеме вашиот најдобар партнер

 • Competitive Price

  Конкурентна цена

  Најконкурентна цена со активно барање на најдобрите опции и управување со синџирот на снабдување

 • Research & Innovation

  Истражување и иновации

  Континуирано иновирање и истражување и развој, подобрување на процесот, стабилизирање на квалитетот на производот и подобрување на ефикасноста на производството

 • Quality Control

  Контрола на квалитет

  Силниот тим за истражување и развој и строгиот систем за КК обезбедуваат квалитет, помалку од 0,3% стапка на неуспех на производот

 • Customer Service

  Услуги на клиентите

  Консултантски услуги за избор на производ, гаранција од 1 година и најдобра услуга по продажбата поддржана од нашиот тим

 • Quick Delivery

  Брза испорака

  Голем парк и брза испорака од секој конкурент

 • Technical Assistance

  Техничка поддршка

  Техничка помош за избор на производ , техничка помош на градилиште

Вести

На конецот од таа точка, дали навистина под ...

Елементи за машинска обработка на навој Процес на формирање на тркалање на навој (1) Принцип на формирање на тркалачки навој Вртењето на конецот е процес на пластична деформација, што е да се исцеди горниот дел од тркалото за навој или навојната плоча на конецот во празниот материјал на деловите на собна температура, така што а ...
Прочитајте ја целата статија
news (4)