Partneri juaj i fiksimit të fiksuesve në Kinë
 • sns01
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • sns02
Seeking a good supplier?

Kompania jone

A po kërkoni një partner kinez për të furnizuar shulat?

Ne jemi prodhues të sistemeve të fiksimit në çelik, bronzi, najloni dhe spiranca kimike për pajisjet, mjetet, ndërtimin, industrinë, hidraulikun dhe ngrohjen e industrive dhe DIY. Ne sigurojmë lloje të ndryshme të produkteve standarde të fasteners sipas DIN, ANSI, ISO, BS, JIS dhe fasteners jo-standarde të personalizuara për vizatim dhe mostra. Përfshirë bulonat, vidat, pajisjet e litarit zinxhir dhe tela, arrat, rondelet, pjesët e vulosjes, pjesët e mbledhura, kunjat dhe pjesët e asnjë metali.

 

Karakteristikat tona janë përvoja, teknologjia dhe cilësia.

● Më shumë se 10 vjet përvojë në R&D dhe prodhim

Team Ekipi i fortë R&D dhe sistemi i rreptë QC sigurojnë cilësinë

. Shkalla e dështimit të produktit më pak se 0.3%

Warrant Garanci 1-vjeçare dhe shërbimi më i mirë pas shitjes i mbështetur nga ekipi ynë

MËSO MË SHUMË

6 arsye për të zgjedhur shërbimin tonë

Ne do të jemi partneri juaj më i mirë

 • Competitive Price

  Çmimi Konkurrues

  Çmimi më konkurrues duke kërkuar në mënyrë aktive opsionet më të mira dhe menaxhuar zinxhirin e furnizimit

 • Research & Innovation

  Kërkim dhe Inovacion

  Inovacioni dhe kërkimi dhe zhvillimi i vazhdueshëm, përmirësimi i procesit, stabilizimi i cilësisë së produktit dhe përmirësimi i efikasitetit të prodhimit

 • Quality Control

  Kontrolli i cilësisë

  Ekipi i fortë R&D dhe sistemi i rreptë QC sigurojnë cilësinë, Shkalla e dështimit të produktit më pak se 0.3%

 • Customer Service

  Shërbimi ndaj Klientit

  Shërbim këshillimi për zgjedhjen e produktit, garanci 1-vjeçare dhe shërbimin më të mirë pas shitjes të mbështetur nga ekipi ynë

 • Quick Delivery

  Dorëzimi i shpejtë

  Stok i madh dhe shpërndarje e shpejtë se çdo konkurrent

 • Technical Assistance

  Ndihma teknike

  Asistencë teknike për përzgjedhjen e produktit assistance asistencë teknike në vendin e ndërtimit

Lajme

Në fillin e asaj pike, a jeni vërtet nën ...

Elementet e përpunimit të fijeve Procesi i formimit të rrotullimit të fijeve (1) Parimi i formimit të fijeve të rrotullimit Rrotullimi i fijeve është një proces i deformimit plastik, i cili do të thotë të shtrydhni pjesën e sipërme të rrotës së rrotullimit të fijes ose pllakës së rrotullimit të fijes në materialin bosh të pjesëve në temperaturën e dhomës në mënyrë që nje ...
Lexoni artikullin e plotë
news (4)