Partneri juaj i fiksimit të fiksuesve në Kinë
  • sns01
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns02

Na kontaktoni

Na kontaktoni

Gëzohem që u njoha! Ju lutemi lini informacionin tuaj të kontaktit, ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orësh

xxxc

Përshëndetje shokë!

Ju lutemi na shkruani dhe ne do t'ju kontaktojmë brenda 24 orëve. Nëse keni nevojë për një përgjigje të menjëhershme, ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose WeChat: + 86-18333131076.

NA VIZITONI

Mirë se vini të vizitoni kompaninë dhe fabrikën tonë!

Nr. 18 Huitong Shangdu, Renmin Road, Hebei, Kinë

TELEFONONI

Na Kontaktoni përmes Whatsapp Ose Wechat.

+ 86-18333131076

EMAIL SHBA

Në dispozicion 7 * 24 orë. Mezi prisni të dëgjoni nga ju!

SHTO WECHAT

wechat