Partneri juaj i fiksimit të fiksuesve në Kinë
 • sns01
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • sns02

Grepa për kupë dhe shpatulla

Grepa për kupë dhe shpatulla

Baza me majë me vidë për plating bronzi të ndritshme. Ky grep do të ishte i përshtatshëm për një gamë të gjerë përdorimesh, ato mund të përdoren për të dekoruar dhoma - varur shporta lulesh, gota, çfarëdo që dëshironi të dekoroni ose organizoni.

 

AterMateriali i disponueshëm - Çelik karboni me krom të zinkut, Çelik inox, tunxh.

Mbarimi i zakonshëm - Ne mund të ofrojmë plating zinku, nikel, veshje kromi, bronzi, një përfundim standard të plastikuar.

Madhësitë izesDustom - Operacioni ynë unik i prodhimit të personalizimit masiv na lejon të rregullojmë madhësitë shumë më lehtë se çdo ofrues tjetër.


Aplikacion

I përshtatshëm për aplikime në mbështetëse të ngurta dhe gjysmë të ngurta: guri, betoni, tulla të forta, tulla gjysmë të ngurta. Projektuar për skela të përbashkëta me anë të zgjatimeve.

Artikulli Nr. Diametri i telit Gjatesia totale Diametri i brendshëm i syrit Gjatësia e Thread Trashësia e jakës Çantë Kuti kartoni
mm mm mm mm mm copë copë
HCS 14001 3,1 ± 0,1 65 ± 2,0 13 ± 1,0 35 ± 2,0 1.4 ± 0.2 100 2000
HCS 14002 3,1 ± 0,1 65 ± 2,0 15 ± 1,0 35 ± 2,0 1.4 ± 0.2 100 2000
HCS 11003 3,5 ± 0,1 85 ± 2,0 15 ± 1,0 48 ± 1,0 1.4 ± 0.2 100 2000
HCS 11003 5,4 ± 0,2 95 ± 2,0 15 ± 1,0 50 ± 1,0 1,7 ± 0,3 100 2000

Aplikacion

 • solid
 • semi
 • stone
 • hollow

Skenarët e Përdorimit

 • ta
 • image12

Dëshironi të fitoni konkursin?

Keni nevojë për një partner të mirë
E tëra çfarë ju duhet të bëni është të na kontaktoni dhe ne do t'ju ofrojmë zgjidhje që do t'ju lejojnë të fitoni kundër konkurrentëve tuaj dhe do t'ju paguajnë shumë.

Pyetni për Kuotim Tani!