Partneri juaj i fiksimit të fiksuesve në Kinë
  • sns01
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns02

Spirancë pykë

Spiranca e pykës është një lloj i teknikës së fiksimit. Isshtë projektuar si një kunj, njëra anë e së cilës është e filetuar në gjatësi të plotë. Në fund të spirancës ka një majë të bërë në formën e një koni dhe të pajisur me një mëngë. Kjo e fundit, nga ana tjetër, është bërë në formën e një rrip të shkurtër. Në skajin tjetër të kunjit është një rondele me një arrë.

Një spirancë pykë është bërë prej çeliku karboni, i cili më pas është i veshur me një shtresë të verdhë ose të bardhë zinku. Ne garantojmë furnizime me shumicë me cilësi të mirë me një çmim të volitshëm.

Spiranca e pykës njihet si më e qëndrueshme dhe e besueshme nga të gjitha llojet e njohura. Përparësia e tij kryesore është se përdorimi i një spirancë të tillë nuk kërkon llogaritjet e sakta të thellësisë së vrimave për shpime. Kjo u bë e mundur falë një mëngë që angazhohet në rrjedhin ndërsa shtrëngon arrë, e cila kontribuon në zhvillimin e një force shpërthimi, e cila siguron një fiksim të fortë të strukturës në bazë.

 

AterMateriali i disponueshëm - Çelik karboni me çelik të pandryshkshëm të zinkuar.

Madhësitë izesDustom - Operacioni ynë unik i prodhimit të personalizimit masiv na lejon të rregullojmë madhësitë shumë më lehtë se çdo ofrues tjetër.

Mbarimi i zakonshëm - Ne mund të ofrojmë veshje zinku, nikel, veshje kromi, galvanizuar me nxehtësi të thellë, veshje Dacromet.


udhezime Instalimi

udhezime Instalimi

1. Bëni një vrimë me diametër dhe thellësi të duhur dhe pastroni atë.
2. Vendosni mëngën e zgjerimit në pus.
3. Vendosni veglën në mëngë dhe goditeni me një çekiç derisa të ndalet në buzë të mëngës.
4. Vidhni bulonin e zgjerimit në mëngë derisa të merrni rezistencë të qartë.
5. Shtojca është e gatshme të pranojë ngarkesën.

Spirancë pykë

Spirancë çeliku për fiksim të rëndë të projektuar për fiksim strukturor, të tipit statik, në mbështetëse të ngurta.

1-1109

Artikulli Nr.

Madhësia

. Vrimë

Gjatësia e spirancës

Trashësia e rregullueshme

SW

Çantë

Kuti kartoni

 

mm

mm

mm

mm

copë

copë

WA 25001

M8X65

8

65

7

13

200

800

WA 25002

M8X75

8

75

17

13

200

800

WA 25003

M8X95

8

95

37

13

100

500

WA 25004

M8X115

8

115

57

13

100

500

WA 25005

M10X75

10

75

10

17

100

500

WA 25006

M10X90

10

90

25

17

100

500

WA 25007

M10X100

10

100

35

17

50

400

WA 25008

M10X120

10

120

55

17

50

400

WA 25009

M10X150

10

150

85

17

50

400

WA 25010

M10X170

10

170

105

17

50

400

WA 25011

M12X90

12

90

8

19

100

400

WA 25012

M12X100

12

100

18

19

100

400

WA 25013

M12X110

12

110

28

19

100

400

WA 25014

M12X120

12

120

38

19

100

400

WA 25015

M12X140

12

140

58

19

100

200

WA 25016

M12X160

12

160

78

19

100

200

WA 25017

M12X180

12

180

98

19

100

200

WA 25018

M16X125

16

125

10

24

50

100

WA 25019

M16X145

16

145

30

24

50

100

WA 25020

M16X170

16

170

55

24

50

100

WA 25021

M16X200

16

200

85

24

50

100

WA 25022

M16X220

16

220

105

24

50

100

WA 25023

M20X150

20

150

150

30

50

50

WA 25024

M20X170

20

170

170

30

50

50

WA 25025

M20X220

20

220

220

30

50

50

WA 25026

M20X270

20

270

270

30

50

50

Aplikacion

I përshtatshëm për aplikime në mbështetëse të ngurta dhe gjysmë të ngurta: guri, betoni, tulla të forta. Projektuar për skela të përbashkëta me anë të zgjatimeve. Përdoret gjerësisht në sferën e ndërtimit dhe shtëpisë. Ata mbërthejnë sende të ndryshme, për shembull: struktura çeliku, gardh, parmak, mbështetëse, shkallë, pajisje mekanike, dyer dhe gjëra të tjera.

  • solid
  • stone

Skenarët e Përdorimit

  • jhg

Dëshironi të fitoni konkursin?

Keni nevojë për një partner të mirë
E tëra çfarë ju duhet të bëni është të na kontaktoni dhe ne do t'ju ofrojmë zgjidhje që do t'ju lejojnë të fitoni kundër konkurrentëve tuaj dhe do t'ju paguajnë shumë.

Pyetni për Kuotim Tani!